Potrzebujesz Pomocy?
+48 721 229 494
Stwórz obraz ze zdjęcia
Ręcznie wykonane portrety namalowane ze zdjęć

Dlaczego nasi klienci są zadowoleni z naszych usług

  • Ręczne malowanie przez Doświadczozych Artystów
  • Szeroki wybór rozmiarów, stylów i różne przedziały cenowe
  • 100% Gwarancja Zwrotu Pieniędzy
  • Fantastyczna Obsługa Klienta
  • Ciągła Kontrola Jakości
  • Wysokiej Jakość Usługa za Przystępną Cenę

Wybierz swoja galerię

Farby Olejne, Węgiel, Ołówek, Akryl i wiele innych

"Zrobiłam tak i podarowałam jej w prezencie urodzinowym. Powiedziała, że ​​to najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek dostała...

Namalowane dla Leyla, New York

 

Udekoruj swój pokój !

Nasze opinie

Ten piękny obraz został wykonany ze zdjęcia, które wysłaliśmy. Jestem absolutnie zdumiony, jak wiernie obraz oddaje szczegóły. Jesteśmy absolutnie zachwyceni i dumnie pokazujemy go każdemu. Artysta wykonał fantastyczną pracę.

Mój mąż zaskoczył mnie tym obrazem w naszą rocznicę. Nie mogę wyobrazić sobie doskonalszego prezentu, który przywraca tak wiele wspaniałych wspomnień. Porównywanie obrazu ze zdjęciem, które wysłał jest niewiarygodne, ponieważ szczegóły są niesamowicie dokładne. Dziękuję za ten wspaniały prezent.

Przekonano mnie, abym wykonał portret siebie i w tym celu mam wysłać zdjęcie. Gdybym nie widział tego obrazu w różnych etapach, nigdy bym nie uwierzył, że to możliwe, aby być tak wiernemu oryginałowi. Na początku podchodziłem do tego sceptycznie, ale teraz jestem zachwycony z wyniku.

Pomimo otrzymania typowych prezentów ślubnych, ten od brata Tracy na pewno zwrócił najwięcej uwagi, choć nie dostali go w dniu ślubu. Każdy, kto go widział mówił, że jest wspaniały. Dziękuję za doskonały prezent.

To jest obraz naszego ulubionego profesora. Obraz był prezentem od wszystkich uczniów na koniec roku. Trudno było nam wszystkim utrzymać to w tajemnicy, a w dodatku profesor miał na sobie tę samą koszulę co na obrazie w dzień, kiedy podarowaliśmy mu obraz. Zagraliśmy w grę 'kto jest prawdziwym nauczycielem'. Podobieństwo jest fantastyczne i jesteśmy bardzo zadowoloną klasą.

Zanim się pobraliśmy miałem jedno zdjęcie mojej dziewczyny, które uwielbiałem. I w końcu postanowiłem zrobić coś więcej i zrobiłem z niego obraz na nasze pierwsze wspólne Święta Bożego Narodzenia. Teraz obraz jest wyeksponowany w naszym salonie i przyciąga dużo uwagi wszystkich odwiedzających gości. Dziękuję za tak piękne wykonanie.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego obrazu, że zdecydowaliśmy się na jeden co roku w miarę jak ona dorasta. Podobieństwo jest fantastyczne i nie mogliśmy być szczęśliwsi.

Ten obraz jest niezwykle naturalny. Podarowaliśmy go moim rodzicom na ich 50 rocznicę ślubu. Artysta wykonał kawał dobrej roboty, zwłaszcza jeśli chodzi o tło 'dzieło sztuki'. Wszyscy zgadzają się, że jest to idealny prezent.

Nasz piesek stanowi ogromną część rodziny i jest niemal nierozłączny z moją żoną. Ten obraz był Świątecznym prezentem dla niej i naprawdę się z niego ucieszyła. Jest to fantastyczny pomysł na prezent dla każdego, kto szuka czegoś niezwykłego.

Nasza córka jest w szkole wyższej i chciałam coś do naszego salonu. Jej zdjęcia wiszą w całym domu, ale ten obraz jest głównym elementem. Artysta wykonał fantastyczną pracę, szczególnie pokazując nam swoją pracę w toku. Jesteśmy absolutnie zachwyceni. Dziękuję Ci.

Mama mojej żony zmarła w zeszłym roku. Były ze sobą bardzo blisko, a obraz ten przyniósł jej wiele pociechy. Obraz wisi na honorowym miejscu w naszym domu i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatu. Jestem zaskoczony, jak artysta był w stanie odtworzyć małe zdjęcie w tak realistyczny sposób. Dziękuję za wspaniały obraz.

Ten obraz był prezentem urodzinowym dla mojego męża i nadal czuję się wspaniałe za każdym razem, gdy przechodzę obok niego. Jestem bardzo zadowolona z pracy, jaką wykonał artysta i wiem, że nasza córka umieści obraz w swoim własnym domu, kiedy dorośnie.

Oczywiście nasz pies jest niezwykle ważną częścią naszego życia. Nie jestem pewien, czy rozpoznaje siebie na obrazie, ale my na pewno tak. Obraz jest tak podobny do zdjęcia, które wysłaliśmy, że nadal jestem zdumiony za każdym razem, kiedy na niego patrzę. Czasami przyglądam się mu bliżej i po prostu zatracam się patrząc na te fantastyczne szczegóły. Dziękuję za wspaniały dodatek do naszego domu.

Mój mąż szukał zdjęcia naszej córki, które mógłby powiększyć i umieścić w swiom biurze. Powiedziałam mu, że przejrzę naszą kolekcję zdjęć i coś znajdę, ale zamiast tego zaskoczyłam go obrazem w dniu ojca. Mąż jest bardzo dumny z obrazu oraz z córki, i pokazuje go każdemu w biurze. Nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z rezultatu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonania tego obrazu. Trzymałem go jako niespodziankę dla mojej narzeczonej, aż wrócimy z naszej podróży poślubnej. Nie muszę mówić, że spotkałem się z emocjonalną reakcją i nie mogłem być bardziej zadowolony z pracy artysty.

Nasza psina była nierozłączną częścią naszego życia, aż zmarła w ubiegłym roku. Ten obraz ma teraz honorowe miejsce w naszym domu i przypomina nam każdego dnia o wspaniałych chwilach, które spędziliśmy razem. Dziękuję za tak piękne dzieło.

Chciałem uchwycić podobieństwo mojej córki na czymś więcej niż fotografia, ale to przekroczyło moje wszelkie oczekiwania. Jest absolutnie zdumiewające, jak żywy jest ten obraz i pomijając rozmiar jest prawie niemożliwe, by zgadnąć, że został namalowany ze zdjęcia. Dbałość artysty o szczegóły to oznaka wielkiego talentu! Wielkie dzięki za ten piękny element naszego domu.

Ten obraz jest wspaniałym dodatkiem do gabinetu wuja. Dodając mapę jako tło obraz wygląda jeszcze lepiej i nie moglibyśmy być bardziej zadowoleni z wyniku. Dziękuję za piękne dzieło.

Obraz wywarł na nas ogromne wrażenie. Moja siostrzenica jest architektem i robi wiele ładnych zdjęć budynków. W końcu ktoś zrobił świetne zdjęcie jej samej, ale rany każdy ma jakieś zdjęcie na ścianie. Ten obraz jest niesamowicie dobrze wykonany, przyznaje to każdy, kto go widział. Czekamy teraz na obrazy pozostałych członków naszej rodziny.

Nie tylko moja żona była zadowolona z tego prezentu-niespodzianki, ale dał mi on również wiele punktów u mojej teściowej. Dziękuję za wspaniały obraz i sprawienie, że moje życie stało się trochę łatwiejsze.

Dlaczego pokochasz nasze obrazy

Profesjonalni Artyści

Nasi artyści będą pracować z Twoim zdjęciem i wykonają z niego wysokiej jakości obraz. Każdy obraz jest wykonywany ręcznie, co gwarantuje, że otrzymasz coś, co pozostanie źródłem dumy przez lata. Twój obraz nie zostanie wysłany, dopóki nie będziesz w pełni zadowolony z końcowego rezultatu.

Podgląd On-line

Zanim twój obraz zostanie wysłany wyślemy Ci jego zdjęcie do zatwierdzenia. Jeśli zatwierdzisz obraz czekamy, aż farba wyschnie i wysyłamy go do Ciebie. Jeśli obraz wymaga zmian, naniesiemy je, a następnie wyślemy kolejne zdjęcie z poprawkami. Takie poprawki mogą być wykonane bez dodatkowych kosztów do 3 razy.

Fantastyczna Obsługa Klienta

Nie ma żadnych osób trzecich, które staną na twojej drodze. Jeśli masz jakieś pytania, uwagi lub wątpliwości lub jeśli chcesz tylko zasięgnąć porady, będziesz komunikować się bezpośrednio z artystą dla twojej pełnej satysfakcji. Poinformujemy Cię, gdy obraz zostanie wysłany i dostarczymy numer do śledzenia przesyłki.

Newsletter

Subskrybuj, aby mieć wgląd i otrzymywać aktualności
od Patrycji Lewickiej

Skontaktuj się ze mną

E-mail: office@ourdayart.com

Telefon: +48 721 229 494

Adres: 50 Emery Street #140, Pahrump, NV 89048